Prijavljivanje za besplatno putovanje po Evropi

11/06/2015 15:55

Prijavljivanje za besplatno putovanje po Evropi

Studenti završnih godina osnovnih i master studija mogu se prijaviti za besplatno putovanje po Evropi. Organizacija “Evropski pokret u Srbiji” raspisala je ovaj konkurs koji je otvoren do 19. juna.

Konkurs je namenjen najboljim studentima završnih godina osnovnih i master studija ćiji je prosek ocena iznad 8,5. Osim toga, studenti moraju znati strani jezik kako bi se lakše sporazumevali u inostranstvu, a neophodno je i da budu mlađi od 26 godina. Prednost na konkursu će imati studenti lošijeg materijalnog stanja.

Besplatno putovanje Evropom obuhvata besplatnu kartu, džeparac i besplatno putno osiguranje. Ovaj program se održava sa ciljem da se omogući studentima da proputuju što više i pronađu nove šanse za usavršavanje i studiranje.

Program besplatnih putovanja u Evropu za studente sprovodi se i z Crnoj Gori, Makedoniji, Albaniji.

Krajnji rok za prijavu je 19. jun, kada će od svih kandidata biti izabrano 50 najboljih studenata koji će dobiti priliku da besplatno proputuju Evropu.

Detalji o prijavljivanju na konkurs nalaze se ovde.

11/06/2015 15:55