Poslednja prilika za upis na Građevinski fakultet

09/07/2015, 13:30

Poslednja prilika za upis na Građevinski fakultet

Prema kalendaru predupisnih i upisnih aktivnosti na Građevinskom fakultetu u Beogradu, kandidati koji su položili prijemni ispit i ispunili zahteve za upis na budžet ili samofinansiranje, upisani su 7. i 8. jula.

Nakon toga, kandidati koji nisu upisani tada, dobili su priliku da na prozivci 9. jula ostvare svoje mesto na fakultetu i upišu se u prvom upisnom roku. Prvo su se popunjavala preostala budžetska mesta, a nakon toga i mesta na samofinansiranju.

Poslednja prilika za upis svim kandidatima, kako onima koji su prijemni polagali na Građevinskom fakultetu, tako i onima koji su test iz matematike polagali na drugim tehničkim fakultetima, jeste upisivanje 10. jula – ukoliko ostane slobodnim mesta nakon prve prozivke.

Konačne rang liste

Konačna rang lista za studijski program Građevinarstvo nalazi se ovde.

Konačna rang lista za studijski program Geodezija i geoinformatika nalazi se ovde.