Konkurs za učešće u Zimskoj školi ruskog jezika i kulture

08/10/2019 10:33

Konkurs za učešće u Zimskoj školi ruskog jezika i kulture

Konkurs je otvoren za studente svih fakulteta Univerziteta u Novom Sadu na svim nivoima studija.

U cilju jačanja bilateralne saradnje, Univerzitet u Novom Sadu će uz podršku vlade Autonomne Pokrajine Vojvodine omogućiti studentima univerziteta da učestvuju u Zimskoj školi ruskog jezika i kulture u organizaciji Severnog (Arktičkog) federalnog univerziteta Arhangelske oblasti (NArFU), u trajanju od 2 nedelje, od 17. do 29. februara 2020. godine.

Bogat program Zimske škole kombinuje kurseve ruskog jezika i kulture, nudeći individualni pristup svakom učesniku. Časovi ruskog jezika upotpunjuju interaktivna predavanja u lokalnim muzejima i kreative radionice.

Konkurs traje do 1. novembra.  Univerzitet u Novom Sadu će za tri odabrana studenta pokriti troškove smeštaja i ishrane, putne troškove i kotizaciju za učešće u školi.

Više o konkursu saznaćete OVDE

08/10/2019 10:33