Iznenadićete se: Šta su poznati glumci studirali?

13/09/2017 18:52

Iznenadićete se: Šta su poznati glumci studirali?

Iako je opšte poznato da većina holivudskih faca nije studirala glumu, neki od njih su upisivali zaista neverovatne fakultete.

Džozef Gordon Luit

Poznat po ulozi u hit seriji “Treći kamen od sunca”, Džozef se tek sada polako probija u Holivudu. Tokom karijere, studirao je na Univerzitetu Kolumbija u Njujorku, a pored istorije, išao je i na studije francuske poezije, a studirao je i književnost. Nema podataka da je ikada završio studije.

Sandra Bulok

Ova glumica uspešno je završila dramsku umetnost na Univerzitetu Istočna Karolina.

Kejt Midlton

Iako je ušla u glumačke vode, Kejt je zapravo završila studije istorije umetnosti u Škotskoj.

Kevin Bejkon

Poznati glumac studirao je dramsku umetnost na Univerzitetu u Pensilvaniji, SAD.

Dvejn Džonson

Ovaj snagator ima diplomu sa Univerziteta u Majamiju i to iz kriminologije i psihologije.

Dolf Lungren

Poznat po akcionim filmovima, DOlf je zapravo zavšio Rojal Insut Tehnologije, na departmanu za hemijski inžinjering.

Džejms Franko

Nakon što je zavšio engleski jezik na UCLA, Džejms je diplomirao montažu na Univerzitetu Kolunbija, a zatim na bruklinskom koledžu, uspisao je i završio studije kreativnog pisanja. Doktorirao je na Jejlu.

Edvard Norton

Edvard, koji se proslavio filmom “Borilački klub”, te “Američka istorija”, je na Jejlu dobio svoju diplomu upravo iz istorije.

Hju Grant

Engleski srcelomac zavšrio je englesku književnost na “Novom koledžu Oksford”.

13/09/2017 18:52