Stipendije Ministarstva trgovine Narodne Republike Kine za 2019/2020. godinu

jelena
By jelena May 30, 2019 14:49

Stipendije Ministarstva trgovine Narodne Republike Kine za 2019/2020. godinu

Objavljen je konkurs za stipendije Ministarstva trgovine Narodne Republike Kine za celokupne master i doktorske studije u toj zemlji.

Stipendije su namenjene zaposlenima u vladinom sektoru, menadžerskom kadru u preduzećima i organizacijama, kao i istaknutim pojedincima iz visokoškolskih i istraživačkih ustanova. Rok za prijave je 10. jun 2019. godine.

U okviru programa stipendiraju se jednogodišnje ili dvogodišnje master studije, kao i trogodišnje doktorske studije na programima određenih univerziteta u Kini na engleskom jeziku.

U trenutku prijave, kandidati moraju imati manje od 45 godina starosti. Prijavljivanje se vrši apliciranjem na određeni fakultet a potom i slanjem konkursne dokumentacije na adresu: Ekonomsko i trgovinsko odeljenje Ambasade Narodne Republike Kine, ulica dr Jovana Danića 1, 11000 Beograd, sa naznakom „MOFCOM stipendije za 2019. godinu“.

Više ćete saznati OVDE.

jelena
By jelena May 30, 2019 14:49

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*