Online priprema na Filološkom fakultetu

17/03/2016 11:27

Online priprema na Filološkom fakultetu

Filološki fakultet Univerziteta u Beogradu organizuje online pripremu za polaganje prijemnog ispita za upis u prvu godinu osnovnih studija u školskoj 2016/2017. godini.

Pripremna nastava održava se za kandidate koji polažu prijemni ispit iz sledećih jezika:

• srpski, grčki, ruski, italijanski, nemački, španski, francuski i engleski jezik.

Intenzivni kurs pripreme za prijamni ispit počinje 18. aprila 2016. godine.

Pripremna nastava za polaganje prijemnog ispita sastojise od vežbi, povratnih informacija i konsultacija sa profesorima Filološkog fakulteta.

Kandidati koji se budu pripremali online imaće pristup materijalima 24 časa dnevno tokom celog perioda pripreme, a biće im dostupne i konsultacije sa profesorima i saradnicima Filološkog fakulteta.

Kompletna priprema će biti realizovana putem Mudl sistema za elektronsko učenje, odnosno online učenje.

Zainteresovani za online pripremu za polaganje prijemnog ispita moraju posedovati računar, internet konekciju, internet pretraživač, kao i osnovno poznavanje rada na računaru.

Više informacija o online pripremi za zapolaganje prijemnog ispita na Filološkom fakultetu Univerziteta u Beogradu može se dobiti putem IT službe fakulteta.

Cena intenzivnog kusa online pripreme za polaganje prijemnog ispita je 12.000 dinara za jedan jezik ili 19.000 dinara za dva jezika.

Plaćanje se može izvršiti iz dve jednake rate – prva rata do 18. aprila, druga do 1. juna 2016. godine.

17/03/2016 11:27