Niš: Raspisan konkurs “Pokrenise za budućnost”

13/02/2017 09:40

Niš: Raspisan konkurs “Pokrenise za budućnost”

Otvoren je konkurs za učestvovanje u programu “Pokreni se za budućnost” koji se po treći put organizuje u Nišu. Krajnji rok za prijavu je 3. april 2017. godine.

Program je namenjen studentima završnih godina osnovnih, master i doktorskih studija akreditovanih fakulteta i preduzetnicima koji su sa teritorije niškog okruga.

Svi zainteresovani studenti i preduzetnici mogu da se prijave pomoću formulara koji su dostupni na sajtu programa “Pokreni se za budućnost”.

Na konkurs se prijavljuju studentski timovi od po pet članova koji prolaze kroz intenzivan trening koji traje tri dana, a gde će imati prilike da usvoje nova i unaprede postojeća znanja, rade na marketingu, unapređivanju sopstvenih veština komunikacije i rade sa preduzetnikom koji im je dodeljen u realnom okruženju.

Izvor: RTS

13/02/2017 09:40