Vršac: Prijave za seminar “Mladi i preduzetništvo”

05/04/2016 09:55

Vršac: Prijave za seminar “Mladi i preduzetništvo”

U toku su prijave za seminar “Mladi i preduzetništvo” koji organizuje Unija studenata opštine Vršac. Krajnji rok za prijavu je 20. april.

Seminar će se održati u maloj sali Kulturnog centra Vršac u petak, 22. aprila, sa početkom u 18 časova.

Cilj programa seminara je da se mladi zainteresuju za preduzetništvo i saznaju više od uspešnih vrščana – šta je potrebno za pokretanje biznisa – od pravnih informacija, pa sve do ličnih iskustava.

Na seminaru će predavanja održati Alen Šari – vlasnik Escape room-a, Milan Veličković – vlasnik Slatke radionice Jovana, i Filip Šari – savetnik za malu privredu u Banci Intesa.

Prijavljivanje se vrši putem zvanične Facebook stranice Unije studenata opštine Vršac ili pute, telefona, pozivom na broj 062 144 6580.

05/04/2016 09:55