Pripremna nastava na Ekonomskom fakultetu u Beogradu

23/01/2016 10:55

Pripremna nastava na Ekonomskom fakultetu u Beogradu

Pripremna nastava za polaganje prijemnog ispita na Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Beogradu održava se u aprilu/maju i junu mesecu.

Cilj pripremne nastave je da se budućim studentima Ekonomskog fakulteta u Beogradu omogući da još jednom pređu sve bitne stvari iz gradiva koje će se naći na prijemnom ispitu, a u tome će im pomoći profesori sa ovog fakulteta.

Za predmete MATEMATIKA, RAČUNARSTVO I INFORMATIKA, OSNOVI EKONOMIJE i POSLOVNA EKONOMIJA održaće se 15 pripremnih časova.

Za predmete ISTORIJA, GEOGRAFIJA i SOCIOLOGIJA, kao i za test iz OPŠTEG OBRAZOVANJA I INFORMISANOSTI neće biti organizovana pripremna nastava.

Prijavljivanje za pripremnu nastavu se vrši u Info-centru Ekonomskog fakulteta u beogradu (prizemlje) od 9 do 16 časova najmanje tri dana pre početka održavanja nastave.

Za pripremnu nastavu moguće je prijaviti se i slanjem mejla na adresu [email protected] ili popunjavanjem formulara.

Na pripremnu nastavu potrebno je poneti ličnu kartu, pasoš ili neki drugi dokument koji je pogodan za identifikaciju, kao i dokaz o uplati (uplatnica).

Cena pripremne nastave je 5.200 dinara.

Tekući račun Ekonomskog fakulteta je: 840-1109666-73; poziv na broj: 106.

23/01/2016 10:55