Matematički fakultet: Obavezno elektronsko evidentiranje kandidata

21/06/2017 12:24

Matematički fakultet: Obavezno elektronsko evidentiranje kandidata

Elektronsko evidentiranje kandidata na Matematičkom fakultetu Univerziteta u Beogradu je obavezno za sve i traje do 21. juna u 15 časova. Potrebno je priložiti i potrebna dokumenta.

Prijavljivanje kandidata i podnošenje dokumenata obaviće se od 21. do 23. juna u periodu od 9 do 15 časova prema unapred određenom rasporedu:

• Sreda, 21. jun – spisak kandidata i satnica dolaska nalazi se OVDE.
  • Četvrtak, 22. jun – spisak kandidata i satnica dolaska nalazi se OVDE.

Prijavu za upis na prvu godinu Osnovnih akademskih studija mogu podneti samo oni kandidati koji su se prethodno elektronski evidentirali.

Elektronsko evidentiranje obavlja se preko ovog linka.

Konačni spisak prijavljenih kandidata za polaganje prijemnog ispita biće objavljen u ponedeljak, 26. juna 2017. godine.

Troškovi polaganja prijemnog ispita iznose 6.500 dinara, dok samo konkurisanje bez polaganja prijemnog ispita za kandidata koji su oslobođeni prijemnog ispita iznosi 3.500 dinara.

Primer pravilno popunjene uplatnice:

primer uplatnice matematicki fakultet ub

21/06/2017 12:24