FON: Konkurs za master studije u Londonu

29/06/2016 13:27

FON: Konkurs za master studije u Londonu

Fakultet organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu raspisao je konkurs za upis na međunarodne Master studije International Business and Management.

Konkurs je raspisan u saradnji sa Midlseks Univerzitetom iz Londona koji je otvorio konkurs za upis studenata na Master studije u školskoj 2016/2017. godini.

Studije su usaglašene sa evropskim standardima i akreditovane u Srbiji i Velikoj Britaniji, a po završetku studija studenti stiču dve diplome – Fakulteta organizacionih nauka i Univerziteta iz Londona.

Osim toga, studenti će imati mogućnost nastavka studija u Srbiji ili u Velikoj Britaniji.

Konkurs za prijavu studenata za master studije na Midlseks Univerzitetu u Londonu otvoren je do 10. septembra 2016. godine.

Više informacija o konkursu nalazi se ovde, a mogu se dobiti i lično, utorkom od 17 do 19 časova u kancelariji B008 na Fakultetu organizacionih nauka u Beogradu.

29/06/2016 13:27