Fakultet političkih nauka u Beogradu objavio preliminarne rang liste

01/07/2016 16:43

Fakultet političkih nauka u Beogradu objavio preliminarne rang liste

Fakultet političkih nauka Univerziteta u Beogradu objavio je preliminarne rang liste kandidata koji su polagali prijemni ispit za upis na osnovne studije.

Kandidati koji smatraju da su oštećeni prilikom bodovanja imaju pravo da podnesu primedbu na preliminarnu rang listu u subotu, 2. jula u periodu od 9:30 do 12 časova.

Svi kandidati koji budu želeli da dobiju svoj test na uvid moraju popuniti obrazac koji će dobiti na šalteru Službe za nastavu i studentska pitanja (kancelarija broj 4), nakon čega će sačekati u slušaonici broj 2.

Preliminarne rang liste

*** Kandidati koji su konkurisali za upis na Osnovne akadmeske studije politikologije i Osnovne akadmeske međunarodne studije moraće da se opredele za upis na jedan studijski program.

01/07/2016 16:43