Zajednički projekat studenata pravnih fakulteta Srbije

25/09/2013 15:12

Zajednički projekat studenata pravnih fakulteta Srbije

Najbolji studenti pravnih fakulteta u Beogradu, Novom Sadu i Kragujevcu sastali su se povodom zajedničkog projekta, dva tima koja budu bila najbolja dobiće praksu i mogućnost zaposlenja.

“Za razliku od prethodne godine, gde je jedan tim bio na strani prodavca, a drugi na strani kupca, ove godine, sva tri tima biće kupci u okviru simulacije kupo-prodaje preduzeća” kaže Marko Jovković, mentor novosadskog pravnog fakulteta.

Dva tima koja budu pripremila ove dokumente plasiraće se u finale ovogodišnjeg Big Deal projekta.

“Ovogodišnji Big Deal će u još većoj meri u odnosu na prošlu godinu prikazati studentima realne situacije u poslovanju” kaže Jelena Lepetić, asistent Pravnog fakulteta u Beogradu.

Finale će se održati u novembru u prostorijama advokatske kancelarije Janković, Popović i Mitić u Beogradu. Organizovanjem pregovora finalista oko zaključenja Ugovora izmedju članova jedne kompanije, gde će dva najbolja studenta u ovoj simulaciji dobiti tromesečnu praksu i mogućnost zaposlenja.

Izvor Telegraf

25/09/2013 15:12