Prezentacija programa studija u Austriji

19/01/2016 09:18

Prezentacija programa studija u Austriji

U Američkom kutku u Novom Sadu održaće se prezentacija studija na fakultetu Fachhochschule Wiener Neustadt (FHWN) koji se nalazi nadomak Beča u Austriji.

O programu studija, iskustvima i uslovima studiranja na prezentaciji govoriće Tijana Davidović i Teodora Baćinac koje su prošle godine upisale ovaj fakultet, smer “Business Consultancy International”.

Prisutni će imati prilike da čuju više o razlozima što su Tijana i Teodora upisale ovaj fakultet, šta je bilo potrebno za prijavu, koliko novca je trebalo, kakav je sistem ocenjivanja i na koji način funkcioniše ovaj fakultet.

Osim toga, biće predstavljen i Master program Business Consultancy International koji ima dva smera – Treasury and Investment (financial management and investment analysis) i Marketing Analytics (marketing and data analysis).

Prezentacija studija u Austriji održava se u četvrtak, 21. januara, sa početkom u 18 časova.

Za prisustvovanje na prezentaciji potrebno je prijaviti se, zbog ograničenog broja mesta.

19/01/2016 09:18