Ovog fakulteta se svi boje – sa razlogom

16/10/2015 10:24

Ovog fakulteta se svi boje – sa razlogom

Veliki broj ljudi uživa u filmovima strave i za njih je horor zabavni filmski žanr. Međutim, oni koji vole horor imaju priliku da se susretnu sa najužasnijom kućom strave na svetu.

Izmišljeni fakultet “Sedamnaesta vrata”, koji se nalazi u gradu Tastin u Kaliforniji, predstavlja najstrašniju kuću strave koja je uplašila i one najveće obožavaoce filmova strave i užasa.

Ova kuća strave ima 17 soba, a posetioci su posvedočili da je svaka soba strašnija od one prethodne.17-soba

S obzirom na to da je ova kuća napravljena da bude strašna za sve, pa čak i za one koji uživaju u gledanju horor filmova, bilo je za očekivati da neće svi ljudi moći da izdrže posetu ovoj kući – do kraja.

Međutim, ne postoji mogućnost da jednostavo izađete odatle ukoliko smatrate da dalje ne možete da idete i da vam je ono što ste do tada videli bilo dovoljno. Svi koij žele da se izbave iz ovog prostora moraju da “viču” za milost.

Kuća je prikaz uvrnutog uma studentkinje po imenu Paula, čije su misli toliko strašne da je malo onih koji mogu da izdrže.17-soba-fptp

Paula se bori sa demonima prošlosti, sa drogom, anoreksijom, ali i samoubilačkim mislima. Cela kuća predstavlja život Paule, pa je tako svaka soba prikaz tipično studentskih mesta, kao što je učionica, biblioteka ili menza. Naravno, u ovoj kući strave – sve je “malo” drugačije.

Posetioci prolaze kroz sobe u kojima su čudovišta koja imaju pravo da ih dodiruju, pa čak i ližu. Svi oni koji su dovoljno hrabri da uopšte posete ovu kuću strave, u svakoj sobi, kojih ukupno ima 17 provode po 90 sekundi.

Kada vreme posete jednoj prostoriji istekne – čuje se zvono, što je znak da posetioci treba da nastave šetnju kroz sobe i da uđu u narednu – još strašniju.17-soba-foto

“Sedamnaesta vrata” su napravili bračni par Robi i Heder Luter, a prema njihovim rečima, kuća nije ispala strašna koliko su oni mislili da će biti.

Kuća je za sada privukla veliki broj posetilaca, a čak četvrtina njih je molila za milost pre nego što su stigli da obiđu svih 17 soba.

16/10/2015 10:24