Studenti o studiranju u Južnoj Koreji

13/02/2015 17:49

Studenti o studiranju u Južnoj Koreji

Predavanje na temu studiranja u Južnoj Koreji organizuje Studentski parlament Filološkog fakulteta u Beogradu, Organizacija srpskih studenata u inostranstvu (OSSI) i Studentsko udruženje BEUM.

Predavanje će biti održano 18. februara u 19 časova u prostorijama OSSI-a na šestom spratu Beograđanke, Masarikova 5 Beograd.

CIlj predavanje je da se mladi zainteresovani ljudi upoznaju sa studiranjem u ovoj državi, i to kroz iskustva studenata koji su studirali tamo.

Teme predavanja biće stipendije za studiranje u Južnoj Koreji, proces odabira fakutleta i mogući načim prijavljivanja.

Na predavanju govoriće bivše studentkinje Filološkog fakulteta u Beogradu – Jelena Milosavljević koja je završila master studije sociologije na Akademiji za korejske studije i Đurđa Luković – student master studija lingvistike na Univerzitetu Korjo.

13/02/2015 17:49