VISTEC mogućnosti finansiranja za strane studente na Tajlandu u 2020. godini

12/12/2019 10:42

VISTEC mogućnosti finansiranja za strane studente na Tajlandu u 2020. godini

Vidyasirimedhi institut za nauku i tehnologiju (VISTEC) sa Tajlanda obezbeđuje punu stipendiju za izuzetne strane naučnike. Možete se prijaviti za ovu mogućnost finansiranja u 2020/2021. akademskoj godini.

Školarina je obezbeđena za kandidate koji ispunjavaju uslove i koji su zainteresovani za mogućnost pohađanja master ili doktorskih studija u ovoj ustanovi.

Osnovan 2007. godine, Vidyasirimedhi institut za nauku i tehnologiju predstavlja visokorazvijen tehnološki institut, koji ima za cilj promociju konkuretnosti svoje države i razvoj najboljih ljudi sa ciljem obezbeđivanja održive budućnosti na Tajlandu.

Ovaj institut obezbeđuje potpuni paket programa master i doktorskih studija iz širokog spektra naučnih disciplina. Studenti će steći akademske veštine i izuzetno visok nivo obrazovanja na ovom institutu.

Krajnji rok za prijavu: 15. januar 2020.

Više informacija naći ćete OVDE.

12/12/2019 10:42