FPN: Konkurs za razmenu studenata

15/12/2015 16:17

FPN: Konkurs za razmenu studenata

Studenti osnovnih i master studija Fakulteta političkih nauka Univerziteta u Beogradu mogu se prijaviti za program razmene studenata u letnjem semestru školske 2015/2016. godine.

Prema Memorandumu o saradnji između Fakulteta političkih nauka i Instituta za međunarodne odnose iz Poljske Univerziteta u Varšavi, studenti mogu učestvovati u ovom programu koji se realizuje u toku letnjeg semestra.

Više informacija o Univerziteta u Varšavi – Institutu za međunarodne odnose iz Poljske nalaze se ovde.

Spisak i informacije o raspoloživim kursevima za letnji semestar nalazi se ovde.

Prijavljivanje za konkurs mora da sadrži:

• CV
  • Motivaciono pismo (do 2.000 karaktera)
  • Uverenje o položenim ispitima na Fakultetu političkih nauka Univerziteta u Beogradu (samo za studente osnovnih studija)

Svi studenti koji budu odabrani da učestvuju na programu razmene biće oslobođeni plaćanja školarine na gostujućem univerzitetu.

Studenti su u obavezi da plate putne troškove, smeštaj, ishrana, zdravstvneno osiguranje.

Institut za međunarodne odnose iz Poljske Univerziteta u Varšavi svim studentima koji učestvuju u programu razmene nudi mogućnost da budu smešteni u studentskom domu po ceno od 100 evra u dvokrevetnoj ili 80 evra za smeštaj u trokrevetnoj sobi.

Krajnji rok za prijavu na konkurs je 20. decembra 2015. godine.

Prijave se šalju mejlom na adresu [email protected] (Nemanja Džuverović).

Spisak odabranih kandidata biće objavljen 22. decembra 2015. godine.

Za dodatne informacije poslati mejl na adresu [email protected].

15/12/2015 16:17