Volontiraj u vrtiću u Turskoj!

11/05/2016 10:26

Volontiraj u vrtiću u Turskoj!

Global Citizen, program volonterskih praksi u inostranstvu, nudi studentima i dilomcima priliku da budu globalni volonteri i radne na nekom društveno-odgovornom projektu.

Na ovaj način mladi ljudi imaju priliku da se lično razvijaju u multikulturalnom okruženju.

U sklopu programa Global Citizen, studentske organizacije AIESEC, izvajaja se praksa u oblasti Bursi (Turska).

Praksa podrazumeva rad u Volonterskoj fondaciji za edukaciju u Turskoj, koja za cilj ima pružanje obrazovnih i rekreativnih mogućnosti deci.

Praktikant mora vladati srednjih znanjem engleskog jezika, a zadatak bi bio – edukacija dece koja pohađaju letnju školu i kojima se na ovaj način pruža internacionalno, multikulturalno iskustvo, pomoću koga bi deca naučila da cene i poštuju druge kulture i tradiciju.

• Radno vreme u toku trajanja prakse: od 12 do 17 časova (vikend slobodan)
  • Trajanje prakse: 6 nedelja – između 20. juna i 1. avgusta 2016. godine

Uslovi prijave za praksu:

• Obavezno znanje engleskog jezika
  • Poželjne veštine predavanja jezika

Više informacija o ovoj i drugim praksama u okviru programa Global Citizen, kao i prijava za iste – nalazi se ovde.

Dodatne informacije nalaze se i na sajtu AIESEC organizacije i zvaničnoj Facebook stranici.

Nevena Feliks
Potpredsednica za odnose sa javnošću
mob: +381 60 353 6557

11/05/2016 10:26