U oktobru počinje IT konferencija “We are the future of IT”

22/08/2017 16:38

U oktobru počinje IT konferencija “We are the future of IT”

Studentska IT konferencija “We are the FUTURE of IT” u organizaciji Studentske unije Fakulteta tehničkih nauka Novi Sad održaće se na Zlatiboru od 13. do 16. oktobra 2017. godine.

Cilj projekta je okupljanje studenata iz IT sektora sa što više fakulteta iz zemlje, upoznavanje sa savremenim tokovima i trendovima u oblasti informacionih tehnologija i nadogradnja njihovih znanja i veština.

Predstojeća konferencija će uz pomoć stručnih predavača, radionica i praktičnih primera približiti studentima najbitnije trendova iz sveta tehnološkog preduzetništva.

Više informacija o samom događaju, poput cena učesničkih paketa i prijava moguće je pronaći na zvaničnoj Facebook stranici konferencije We are the FUTURE of IT.

22/08/2017 16:38