Ugostite inostranog volontera tokom leta

08/06/2015 15:55

Ugostite inostranog volontera tokom leta

“Global Host” program omogućava svim zainteresovanim studentima da preko leta ugoste inostranog volontera na period od tri do šest nedelja.

Ovaj program se u našoj zemlji sprovodi već drugu godnu za redom sa ciljem da se obezbedi smeštaj studentima volonterima koji u tom periodu dolaze u Srbiju na volontersku praksu. Do sada je učestvovalo više od 30 ljudi iz Srbije koji su na ovaj način imali priliku da steknu novo prijateljstvo i nauče nešto o drugoj kulturi.

Social Care” projekat “Global Host” programa omogućava volonterima iz inostranstva da kroz praktičan rad sa decom steknu praktično iskustvo, razviju kreativnost, strpljene i toleranciju, ali i nove veštine.

Uključivanjem u program “Social Care” studenti će moći da učestvuju i u kreiranju radionica za decu sa autizmom, koje vode volonteri iz inostranstva.

Prijavljivanje za “Global Host” program vrši se popunjavanjem formulara.

08/06/2015 15:55