Global Talent: Plaćena praksa u gradu kafe

13/05/2016 14:26

Global Talent: Plaćena praksa u gradu kafe

Global Talent je program plaćenih stručnih praksi u inostranstvu, namenjenih studentima i diplomcima. Na ovaj način mladi ljudi imaju priliku za profesionalno iskustvo i lični razvoj.

Praksa iz oblasti edukacije u Bogoti (Kolumbija)

Bogota je glavni grad Kolumbije i jedan od svetskh gradova sa najbržim rastom. Predstavlja pravo multikulturalno okruženje u kom je moguć lični i profesionalni razvoj.

Praksa u oblasti edukacije koja se održava u ovom gradu predstavlja priliku zainteresovanim kandidatima da učestvuju u različitim radionicama i projektima koji uključuju engleski jezik. Obaveze koje praktikant ima jesu držanje časova jezika, posmatranje nastave, trening za predavače i didaktičke aktivnosti koje bi trebalo da ubrzaju proces učenja.

Kandidati će imati priliku da sami kreiraju materijale za časove i ocenjuju provere znanja, kao i da učestvuju u kulturnim aktivnostima sa Ministarstvom.

Uslovi prijave za praksu:

• Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Iskustvo u podučavanju
  • Poželjno je da praktikant ima pozitivan stav, da bude otvoren, snalažljiv i fleksibilan

Praksa obuhvata 25 radnih sati nedeljno organizovanih u časove i konverzacijske radionice koji će se održavati u Institutu za tinejdžere i odrasle studente.

Dodatnih 15 radnih sati podrazumeva posao u vezi sa nastavom, kao što je osmišljavanje programa radionica i časova.

Plaćena stručna praksa u Bogoti počinje u periodu između 4. juna i 26. novembra 2016. godine i traje 24 ili 25 nedelja.

Praktikant će za ovaj period biti plaćen 1.500.000 COP.

Više informacija o ovoj i sličnim praksama, kao i prijavljivanje za iste, nalazi se ovde.

AIESEC na Univerzitetu Metropolitan
Nevena Feliks
Potpredsednica za odnose sa javnošću
mob: +381/60 353 65 57