Novi Sad: Koncert studenata gudačkog odseka Akademije
Povezane objave
Studenti gudačke katedre Akademije umetnosti Univerziteta u Novom Sadu održaće koncert u Multimedijalnom centru Akademije.
Koncert je zakazan za sredu, 25. maj sa početkom u 19 časova, a ulaz je besplatan.
Nastupiće studenti iz klasa profesora Megumi Tešime i Nikole Aleksića, docenta Miroslava Pavlovića i saradnika Ane Klem Aksentijević i Adama Gutvajna.
Za klavirsku saradnju biće zadužene Nataša Srdić Jahn i Hilda Švan.
Na programu će biti N. Paganini, V.A. Mocart, P. Sarasate, L. van Betoven, R. Šuman i drugi.
Multimedijalni centar Akademije umetnosti nalazi se u ulici Đure Jakšića 7.
Pogledajte još:
Niš: Mladi ekonomisti drugi na Internacionalnom takmičenju
Ekonomski fakultet Niš: Objavljene konačne rang liste
''Raspust za dž'' u beogradskom Domu omladine
Fakultet Tehničkih nauka Novi Sad: Dan otvorenih vrata
Zapisnik o inspekcijskom nadzoru upućen Fakultetu medicinskih nauka Univerziteta u Kragujevcu
Priprema za prijemni na FPN-u
Uskoro jedinstveni elektronski registar profesora u Srbiji
Letnja škola u Petnici - prijave do 4. maja!






Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*