Tvoja karijera počinje ovde – Job Fair 2019

17/12/2018 10:48

Tvoja karijera počinje ovde – Job Fair 2019

Udruženje studenata tehnike Evrope – BEST Niš, organizuje sajam poslova i stručnih praksi “Job Fair – Tvoja karijera počinje ovde!”.

Cilj Job Fair-a je da se studentima, diplomcima i postdiplomcima pruži prilika da stupe u kontakt sa poslodavcima i da im se olakša potraga za radnim iskustvom.

“Tvoja karijera počinje ovde”

Sajam će se održati 4. i 5. marta 2019. godine u holu Elektronskog fakulteta Univerziteta u Nišu.

Mladi će tokom sajma imati priliku da svoje CV-jeve lično predaju predstavnicima kompanija.

Na zvaničnom sajtu sajma može da se ostavi biografija u elektronskoj CV bazi koja će po završetku sajma biti distribuirana svim kompanijama učesnicama sajma, nakon čega će one moći da izaberu kadrove čiji im profil najviše odgovara.

Više informacija o samom sajmu, o kompanijama učesnicama, pokroviteljima i medijskim kućama možete pronaći na zvaničnom sajtu sajma www.jobfairnis.rs.

17/12/2018 10:48