Savetovanje budućih studenata u Novom Sadu

12/02/2015 17:00

Savetovanje budućih studenata u Novom Sadu

U prostorijama omladinskog informativnog centra Infopolis u Novom Sadu organizuje se radionice za podršku budućim studentima.

Cilj radionica je da se maturanti lakše pripreme za upis na fakultet, a na radionicima će govoriti sadašnji i bivši studenti Univerziteta u Novom Sadu.

Radionice su besplatne, a prva u nizu održava se 14. februara od 13 časova u prostorijama Infopolisa – Trg Slobode 3, suteren Apolo centra.

Prva radionica namenjena je budućim studentima Engleskog jezika i književnosti, Medijskih studija, Srpske književnosti i Komparativne književnosti.

U planu su radionice podrške i za druge fakultete i odseke Novosadskog univerziteta.

Za prisustvovanje na radionicama budući studenti se moraju prijaviti mejlom koji sadrži ime i prezime, godinu rođenja i departman za koji su zainteresovani.

Adresa za slanje mejla je [email protected].

Izvor: Infopolis

12/02/2015 17:00