Praksa u Kancelariji za međunarodnu saradnju na PMF-u

09/03/2015 13:39

Praksa u Kancelariji za međunarodnu saradnju na PMF-u

Otvoren je konkurs za jednog praktikanta u Kancelariji za međunarodnu saradnju Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu.

Praksa traje od 23. marta do 31. jula 2015. godine.

Konkurs je namenjen studentima Univerziteta u Novom Sadu koji su na osnovnim (najmanje tri završene godine), master ili doktorskim studijama. Pored toga, potrebno je odlično znanje engleskoh jezika, kao i napredno znanje rada na računaru.

Prednost će imati studenti koji poseduju sposobnost rada u softverima za video-editing, obradu fotografija i zvuka, dizajn (napredno znanje programa kao što su Photoshop, Premier i slični).

Više o konkursu i načinu prijave nalazi se OVDE.

Studenti će tokom prakse aktivno učestvovati u obavljanju administrativnih poslova kancelarije u vezi sa projektima mobilnosti studenata i osoblja i međunarodnim projektima kojima koordinira Kancelarija za međunarodnu saradnju  PMF-a.

Tokom prakse studenti će sve zadatke obavljati uz mentorsktvo i koordinaciju šefa Kancelarije, a nakon završene prakse dobiće i potvrdu.

Izvor: RTV

09/03/2015 13:39