Počeo upis na FTN-u u Novom Sadu

07/07/2015 10:12

Počeo upis na FTN-u u Novom Sadu

Na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu, počeo je upis kandidata u prvu godinu osnovnih studija.

Kandidati koji su uspeli da dobiju priliku da studiraju o trošku države studijski program koji im je bio prvi izbor održava se 7. i 8. jula od 8 do 13 časova.

Ostali kandidati mogu saznati datum upisa ovde.

Od 8. jula biće objavljeni termini prozivki, a kandidati se moraju pojaviti na prozivkama, jer će se u suprotnom smatrati da su odustali od upisa.

Dokumenta potrebna za upis:

• Komplet za upis (fascikla za upis: indeks; dva uverenja o studiranju – dobija se na fakultetu na dan upisa, uz prikaz uplatnice o troškovima upisa)
  • Svedočanstva četiri razreda srenje škole (original)
  • Diploma o stečenom srednjem obrazovanju (original)
  • Izvod iz matične knjige rođenih bez obzira na datum izdavanja (original)
  • Dve fotografije formata 3,5×4,5 cm
  • Dokaz o uplati troškova upisa
  • Kandidati koji su na samofinansiranju prilažu uplatnicu kao dokaz o plaćenim troškovima školarine – minimum 25% od ukupnog iznosa.

Podaci za uplatu:

Sve uplate se vrše na žiro-račun fakulteta: 840-1710666-12

• Poziv na broj: svaki kandidat unosi svoj personalni poziv na broj koji može videti ovde.
    na servisu prijemni.ftn.uns.ac.rs
  • Troškovi upisa iznose 6.500,00 dinara a kandidati koji su na samofinansiranju uplaćuju minimalno i 22.500,00 (za studijske programe za koje je ukupan iznos školarine 90.000,00 dinara) odnosno 25.000,oo (za studijske programe za koje je ukupan iznos školarine 100.000,00 – Arhitektura i Scenska arhitektura, tehnika i dizajn) za troškove školarine.
07/07/2015 10:12