Od studenata 200 paketića za mališane

04/12/2014 11:12

Od studenata 200 paketića za mališane

U susret predstojećim praznicima, studentska unija Ekonomskog fakulteta organizuje humanitarnu akciju za decu sa Instituta za onkologiju i radiologiju Srbije i deci iz Zvečanske.

U saopštenju Studentske unije Ekonomskog fakulteta navodi se da će uz pomoć donatora biti podeljeno između 150-200 paketića mališanima.

“Jedna od najvećih kompanija za proizvodnju nameštaja u Srbiji opremiće prostoriju za dnevni boravak dece i roditelja u Zvečanskoj. Za decu smo pripremili i dolazak Deda Mraza, klovnova i poznatih ličnosti”, dodaje se u saopštenju.

Kako bi se kompletirali svi paketići neophodne su igračke i školski pribor, rečeno je u saopštenju Studentske unije Ekonomskog fakulteta.

Svi koji su zainteresovani i mogu da pomognu (kompanije i fizička lica) mogu da se jave na broj telefona 062 11 345 33 ili na email [email protected]

Izvor: B92

04/12/2014 11:12