Beograd: Online priprema na Filološkom fakultetu

09/06/2016 09:36

Beograd: Online priprema na Filološkom fakultetu

Filološki fakultet Univerziteta u Beogradu organizuje online pripremu za polaganje prijemnog ispita za upis na prvu godinu osnovnih studija u školskoj 2016/2017. godini.

Pripremljene su vežbe namenjene kandidatima koji polažu prijemni ispit za sledeće jezike: srpski, grčki, ruski, italijanski, nemački, španski, francuski i engleski jezik.

Vežbe počinju 13. juna 2016. godine.

Vežbe pripremne nastave sastoje se od testova i povratnih infromacija. Materijal će biti dostupan kandidatima 24 časa dnevno tokom celog perioda priprema, a vežbe će se održavati putem sistema za elektronsko učenje – online.

Kako bi pohađali online pripremnu nastavu, kandidati moraju posedovati računar, internet pretraživač (Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari) i internet konekciju bilo kog tipa.

Prijava za pripremnu nastavu otvorena je do 14. juna, a potrebno je mailom na adresu [email protected] poslati sledeće podatke:

• ime i prezime
  • mail adresu
  • broj telefona
  • mesto
  • škola
  • jezik 1 *
  • jezik 2 *
  • skenirana ili uslikana kopija uplatnice.

* Kandidati mogu odabrati jedan jeziki ili paket – odnosno vežbe za pripremu dva jezika.

Cena vežbi iznosi:

• 2.000 dinara za jedan jezik
  • 4.000 dinara za paket, odnosno dva jezika

Uplatu je potrebno izvršiti popunjavanjem uplatnice:

Pravilno popunjena uplatnica

Za dodatna pitanja obetite se IT službi Filološkog fakulteta u Beogradu.

09/06/2016 09:36