Još jedna šansa za upis na Elektronski fakultet u Nišu

10/07/2015 13:42

Još jedna šansa za upis na Elektronski fakultet u Nišu

Nakon objavljene konačne rang liste, Elektronski fakultet u Nišu počeo je sa upisom kandidata na osnovne studije.

Upisivanje se vrši svakog radnog dana od 10. do 17. jula od 10 do 14 časova.

Druga šansa za upis

Za upis studija na budžet na Elektronskom fakultetu u Nišu bilo je potrebno da kandidat ima više od 51 bod nakon položenog prijemnog ispita, dok je za mesto na fakultetu, kao samofinansirajući student, mogao da ima svaki kandidati koji je imao preko 31 bod, odnosno između 31 i 51 bod nakon polaganja prijemnog ispita.

Svi kandidati koji su ostvarili ove kriterijume za upis na budžet, odnosno kao samofinansirajući student, a pritom se nisu našli na konačnoj rang listi za upis zbog konkurencije, imaju pravo da još jednom prijave za upis.

Prozivanje kandidata radi popunjavanja preostalih slobodnih mesta održaće se 17. jula u 14 časova ispred šaltera za upis, a kandidati pre toga moraju da se prijave kako bi bili prozvani.

Studenti koji se nađu na konačnoj listi, a ne upišu se do 17. jula, izgubiće pravo na upis, a na njihovo mesto će se upisati sledeći kandidat koji je ostvario uslove, ali se nije našao na konačnoj listi.

10/07/2015 13:42