Fond za mlade talente dodelio 480 stipendija za studije u inostranstvu

14/12/2017 16:25

Fond za mlade talente dodelio 480 stipendija za studije u inostranstvu

Na ovogodišnji konkurs Fonda, koji je trajao od 12. avgusta do 1. novembra 2017. godine, prijavilo se 540 kandidata, a 480 kandidata se nalazi na Listi dobitnika stipendije.

Na 76. sednici Fonda za mlade talente, održanoj 14. decembra 2017. godine doneta je Odluka o usvajanju Liste dobitnika stipendije po Konkursu za stipendiranje najboljih studenata studija drugog i trećeg stepena na univerzitetima zemalja članica Evropske unije i Evropske asocijacije za slobodnu trgovinu (EFTA) i na vodećim svetskim univerzitetima za školsku 2017/18. godinu.

Listu dobitnika stipendije možete preuzeti OVDE.

Obaveštenja o iznosu stipendije po navedenom konkursu, kao i o terminima za potpisivanje Ugovora o stipendiranju sa dobitnicima stipendije biće blagovremeno objavljena.

Čestitamo svim dobitnicima stipendije za studije u inostranstvu i želimo uspešne studije i akademsko usavršavanje na najboljim svetskim univerzitetima

14/12/2017 16:25