“EBEC – Novosadski dani inženjera” na FTN-u

11/03/2015 13:03

“EBEC – Novosadski dani inženjera” na FTN-u

Inženjersko takmičenje “EBEC – Novosadski dani inženjera”, koje se održava na Fakultetu tehničkih nauka, organizuje Udruženje studenata tehnike Evrope BEST iz Novog Sada.

Takmičenje se održava na Fakultetu tahničkih nauka od 27. do 29. marta, a nakon otvaranja biće organizovane radionice, dok će drugog dana biti takmičenje u timskom dizajnu, a trećeg dana takmičenje u studiji slučaja.

EBEC Novi Sad ima za cilj da studentima tehničkih, tehnoloških i prirodno-matematičkih fakulteta Univerziteta u Novom Sadu pruži mogućnost da iskažu svoje veštine i sposobnosti u okviru tima i iskažu svoju inovativnost.

Takmičenje kao i radionice su besplatne.

Prijavljivanje se vrši na sajtu, popunjavanjem formulara.

Više informacija o takmičenju, kao i raspored možete pronaći ovde i na Fejsbuk stranici EBEC Novi Sad – Novosadski dani inženjera.

11/03/2015 13:03