Dan otvorenih vrata na Geografskom fakultetu

25/03/2016 14:21

Dan otvorenih vrata na Geografskom fakultetu

Geografski fakultet Univerziteta u Beogradu organizuje manifestaciju “Dan otvorenih vrata” sa ciljem da budućim studentima pruži sve potrebne informacije.

Posetioci će imati priliku da se upoznaju sa radom fakulteta, njegovim objektom, stručnim kadrom, ali i sa drugim važnim informacijama vezanim za upis i studiranje na Geografskom fakultetu u Beogradu.

“Dan otvorenih vrata” Geografskog fakulteta Univerziteta u Beogradu održava se u subotu, 26. marta, od 10 do 13 časova.

globusProgram

Nakon dobrodošlice svim poseiocima, profesori Geografskog fakulteta će imati priliku da kažu nekoliko reči o fakultetu i radu te institucije.

Posetioci će se na ovoj manifestaciji upoznati i sa svim predupisnim aktivnostima, kao i načinu na koji fakultet vide oni koji su trenutno u statusu studenata Geogradskog fakulteta.

U okviru programa biće predstavljeni i studijski programi fakulteta, pripremna nastava za polaganje prijemnog ispita, kao i sam prijemni ispit.

Adresa Geografskog fakulteta Univerziteta u Beogradu je Studentski trg 3/III.

25/03/2016 14:21