Stare “Bus plus” kartice za studente važe do kraja novembra

03/11/2014 12:30

Stare “Bus plus” kartice za studente važe do kraja novembra

Direkcija za javni prevoz odlučila je da će studentske kartice iz prethodne školske godine važiti do 30. novembra. Tako studenti koji još uvek nisu produžili svoje kartice za ovu školsku godinu mogu da ih dopune i za novembar, rekli su iz “Bus plusa”.

Da bi se izbegle gužve, iz “Bus plusa” su studentima poručili da blagovremeno posete prodajna mesta gde mogu besplatno regulisati korišćenje svojih kartica za ovu školsku godinu.

Potrebno je poneti potvrde o pohađanju fakulteta i pružiti na uvid važeću bus plus karticu i ličnu kartu ili pasoš.

Studenti to mogu da obave na nekoj od sledećih lokacija: RK Beograd (Masarikova 5, suteren), GSP (Skenderbegova 47, TC Trg republike i Deligradska 10), Bulevar Mihajla Pupina 10A, lokal 33 (Ju biznis centar), Tempo (Viline vode bb, Obrenovački drum 3 i Auto-put za Zagreb 35), kao i Lasta – Glavna autobuska stanica u Mladenovcu, Obrenovcu, Lazarevcu, Barajevu i Sopotu.

Sve informacije vezane za kupovinu i dopunu karata građani mogu da pozovu Korisnički servis “Bus plusa” na telefon 011/7155-155.

Izvor: Blic

03/11/2014 12:30