Konkurs za studentsku razmenu na Beloruskom državnom tehnološkom fakultetu je produžen!

24/01/2019 15:10

Konkurs za studentsku razmenu na Belgorodskom državnom tehnološkom univerzitetu ,,V. G. Šuhov” u Rusiji – Ekonomski fakultet produžen je rok.

Belgorodski državni tehnološki univerzitet ,,V. G. Šuhov” (Ruska Federacija) i Univerzitet u Prištini sa privremenim sedištem u Kosovskoj Mitrovici, raspisuju zajednički konkurs za studentsku razmenu na Belgorodskom državnom tehnološkom univerzitetu ,,V. G. Šuhov” (Ruska Federacija) za studente Ekonomskog fakulteta.

Predviđen boravak jeste u periodu od 18. marta do 16. aprila 2019. godine, a rok za prijavu produžen je do 29. januara!

Potrebni uslovi koje studenti treba da ispune su sledeći:

da su redovni studenti osnovnih ili master studija:
da su po prvi put upisali tekuću školsku godinu;
Osnovni kriterijumi za selekciju studenata su podudaranje studijskih programa, prethodno učešće na programu razmene, prosečna ocena i ravnomerna zastupljenost studijskih programa.

Za prijave na Konkurs potrebno je dostaviti:

biografiju;
motivaciono pismo (do 500 reči);
potvrdu fakulteta u kojoj je naveden datum upisa tekuće godine i status studenta;
uverenje o položenim ispitima, sa prosečnom ocenom;
kopiju pasoša.

Više informacija naći ćete OVDE.

Izvor: pr.ac.rs

24/01/2019 15:10