EDUfair 2014: Više od 80 fakulteta na jednom mestu

08/02/2014 13:10

EDUfair 2014: Više od 80 fakulteta na jednom mestu

Jedanaesti EDUfair™ će se održati 7. i 8. marta, u hotelu Crowne Plaza (ex Continental) Beograd.

Cilj sajma je da pomogne srednjoškolcima pri izboru pravog fakulteta, a kao i prethodnih godina nastupa pod sloganom ”A šta ćeš ti da studiraš?”.

Na sajmu će se predstaviti više od 80 domaćih i stranih fakulteta i visokih škola, iz 15 zemalja. Pored njih, predstaviće se i škole jezika, kursevi i drugi oblici neformalnog obrazovanja, koji omogućavaju dodatno usavršavanje.

Biće održane i brojne besplatne radionice za učenike i profesore, kao što su ”Brzo čitanje”, ”Brilijantno učenje”, ”Neverbalna komunikacija”, ”Kako aplicirati za stipendiju”, ”Studentske vize” i druge.

Održavanje ovogodišnjeg sajma je omogućilo Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, a zemlja počasni gost je Austrija.

Svečano otvaranje će se održati 7. marta u 12 časova.

08/02/2014 13:10