Promocija Medicinskog fakutleta u Novom Sadu

17/02/2015 17:42

Promocija Medicinskog fakutleta u Novom Sadu

Na Medicinskom fakultetu u Novom Sadu održava se “Skup medicinara” – manifestacija koja za cilj ima promociju Medicinskog fakulteta.

Manifestacija je zakazana za četvrtak, 19. februar u 10 časova.

Inicijativu za promociju Medicinskog fakulteta pokrenuo je bivši student Hanna Nawatha, državljanin Izraela, a skup organizuje u saradnju sa Savetom studenata Medicinskog fakulteta.

Na manifestaciji učesvovaće sadašnji i bivši studenti ovog fakulteta, kao i medicinsko osoblje različitih profila. Cilj je da se popularizuje i promoviše Novi Sad kao univerzitetski centar, ali i da se poveća broj inostranih studenata na Univerzitetu u Novom Sadu.

Pored toga, u okviru manifestacije “Skup medicinara” svi zainteresovani će moći da potpišu nove donorske kartice, a ovu akciju organizovao je Savez studenata Medicinskog fakutleta.

Izvor: RTV

17/02/2015 17:42