Opšina Inđija dodeljuje studentske stipendije

23/03/2015 09:32

Opšina Inđija dodeljuje studentske stipendije

Opšina Inđija raspisala je konkurs za dodelu stipendija studentima za školsku 2014/2015. godinu.

Konkurs je otvoren do 6. aprila, a namenjen je studentima koji su postigli izuzetne rezultate tokom studija i imaju prebivalište na teritoriji opšine Inđija.

Opština Inđija dodeliće 100 stipendija koji će na mesečnom nivou iznositi 7.500 dinara i isplaćivaće se 10 meseci.

Studenti visokoškolskih ustanova čiji je osnivač Republik Srbija i AP Vojvodina imaju pravo da konkurišu za stipendiju pod uslovom da su upisali jednu od godina akademskih studije, i to od druge do šeste godine studija, da imaju prosečnu ocenu najmanje 8,50, da nisu obnavljali ni jednu godinu studija i da imaju prebivalište na teritoriji opšine Inđija najmanje tri godine.

Prijаvа i ostаlа dokumentаcijа koja je potrebna za konkurisanje zа dodelu stipendijа podnosi se Opštinskoj uprаvi opštine Inđijа.

Tekst konkursa, informacije o potrebnoj dokumentaciji i detalji o načinu prijave, mogu se pronaći na sajtu www.indjija.net.

Izvor: RTV

23/03/2015 09:32