Onlajn kurs za razvoj karijere studenata – otvorene prijave!

20/05/2019 13:21

Onlajn kurs za razvoj karijere studenata – otvorene prijave!

Onlajn kurs Veštine upravljanja karijerom otvoren je za sve zainteresovane studente fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Početak kursa je planiran za prvu nedelju juna, a prijava je moguća do kraja druge nedelje od početka kursa i to OVDE.

Kurs traje pet nedelja i osmišljen je tako da studenti mogu da mu pristupaju kada i gde njima odgovara. Sastoji se od različitih vežbi, video i audio materijala, zadataka, resursa za čitanje, koji zajedno čine jedinstveni paket čiji je osnovni cilj da studente osposobi za upravljanje karijerom, pripremi za uključivanje u tržšte rada i pruži podršku u preuzimanju aktivne uloge u budućem karijernom razvoju.

Kurs je koncipirao tim Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu, i uspešno se realizuje u “živoj” i onlajn formi od 2015. godine.

20/05/2019 13:21