Niš: Lista slobodnih mesta za drugi upisni rok

20/07/2016, 12:28

Niš: Lista slobodnih mesta za drugi upisni rok

Univerzitet u Nišu je objavio listu preostalih slobodnih mesta za upis kandidata u drugom konkursnom roku na osnovne studije.

Ukupno na fakultetima Univerziteta u Nišu ostalo je 1.360 mesta (od čega je 277 za upis kandidata na budžet) na koje se zainteresovani kandidati mogu upisati u okviru drugog upisnog roka.

Lista preostalih slobodnih mesta za upis na fakultetima Univerziteta u Nišu nalazi se OVDE.

Za upis u drugom upisnom roku potrebno je da se zainteresovani kandidati prijave 31. avgusta, 1. i 2. septembra 2016. godine, a prijemni ispiti će se održavati 5, 6. i 7. septembra – u zavisnosti od rasporeda na određenom fakultetu.

Upisi na svim fakultetima u okviru drugog konkursnog roka održaće se do 16. septembra 2016. godine.