Beograd: Evropski sajam obrazovanja i zapošljavanja

13/04/2016 09:07

Beograd: Evropski sajam obrazovanja i zapošljavanja

Na Elektrotehničkom fakultetu u Beogradu održava se Evropski sajam obrazovcanja i zapošljavanja “Open day” koju organizuje studentska organizacija Istek iz Beograda.

Sajam će se održati u sredu, 13. aprila.

Na sajmu će se okupiti studenti elektrotehnike i računarstva iz cele Evrope, kao i predstavnici vodećih kompanija i univerziteta iz ovih oblasti.

“Open Day” je projekat koji se svake godine održava u sklopu najveće međunarodne konferencije Udruženja studenata elektrotehnike Evrope – Istek.

“Open day” sajam obrazovanja i zapošljavanja namenjen je studentima koji traže posao ili priliku za stručnu praksu ili žele da nastave studije u inostranstvu.

U okviru sajma biće održane i stručne radionice, kao i treninzi koji bi mogli da pomognu studentima završnih godina u potrazi za poslom.

Više informacija o Sajmu nalazi se ovde.

13/04/2016 09:07