Lideri na FON-u motivišu mlade

26/12/2014 13:47

Lideri na FON-u motivišu mlade

Predavanje u okviru projekta “Lideri na FON-u” održava se u ponedeljak, 29. decembra u 14.30 časova u amfiteatru B103 na Fakultetu organizacionih nauka.

Na predavanju govoriće prof. dr Vesna Damjanović koja dobitnika nagrade za Razvoj i promociju liderstva među mladima, koju uručuje Srpska asocijacija menadžera.

prof-dr-Vesna-Damjanović

Vesna Damjanović – dobitnica nagrade za Razvoj i promociju liderstva među mladima

Prof. dr Vesna Damjanović je vanredna profesorka Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu, a već osam godina je mentor studentskom timu koj je postigao visoke rezultate na mnogim internacionalnim takmičenjima.

Projekat “Lideri na FON-u” organizovan je od strane FON-ovog centra za razvoj karijere, a sastoji se od predavanja stručnjaka u oblasti menadžmenta, IT-a, sporta, kulture, umetnosti itd. Kako bi se mladi inspirisali i, poučeni iskustvima uspešnih ljudi, motivisali, predavanja – kojima mogu prisustvovati svi studenti beogradskog Univerziteta– osmišljena su tako da studenti mogu, iz prve ruke, da dobiju poruke i savete za siguran uspeh.

Više informacija o FON-ovom centru za razvoj karijere i projektu “Lideri na FON-u” mogu se pronaći OVDE.

26/12/2014 13:47