Bez potpisa dekana Ekonomskog fakulteta – studenti u protestu! #Dokle

02/11/2016 13:38

Bez potpisa dekana Ekonomskog fakulteta – studenti u protestu! #Dokle

Studenti Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Beogradu izneli su svoje zahteve dekanatu Fakulteta, ali dogovor nije postignut – zbog čega su studenti organizovali protest.

Poslednja šansa da se problemi koje imaju studenti reše na miran način bio je da Dekan Ekonomskog fakulteta profesor dr Branislav Boričić potpiše dokument koji su poslali predstavnici Studentskog parlamenta Ekonomskog fakulteta.

Pročitajte i: Ne odustaju od zahteva: Protest studenata Ekonomskog fakulteta ostaje!

U dokumentu su se našli svi zahtevi koje imaju studenti Fakulteta, a o kojima su predstavnici studenata razgovarali sa upravom Fakulteta na sastanku održanom 31. oktobra.

Celokupan sadržaj dokumenta sa zahtevima koji je prosleđen Dekanu Ekomskog fakulteta pročitajte OVDE.

Studenti su se okupili u 12 časova ispred zgrade Ekonomskog fakulteta.

02/11/2016 13:38