KOICA program stipendiranja Ambasade Koreje za 2019. godinu

19/02/2019 12:13

KOICA program stipendiranja Ambasade Koreje za 2019. godinu

Ambasada Republike Koreje u Beogradu raspisala konkurs za stipendije Vlade Repulike Koreje za master, doktorske i postdoktorske studije za 2019. godinu.

Za ovu stipendiju se mogu prijaviti svi državljani Republike Srbije sa svih fakulteta koji imaju prethodno završeni nivo studija. Program traje tri godine za master i četiri godine za doktorske studije. Stipendije će dobiti četiri studenta. Informacije o ovom programu možete pronaći OVDE.

Prijavu za ovaj program sa popunjenom dokumentacijom treba poslati Ambasadi Reublike Koreje na adresu Miloša Savčića 4, 11000 Beograd, najkasnije do 15. marta 2019. godine.

Za dodatna pitanja možete se obratiti Ambasadi Republike Koreje putem elektronske pošte: [email protected]

19/02/2019 12:13