2.000 dolara za najbolju ideju

30/09/2015 14:28

2.000 dolara za najbolju ideju

Najbolji rad na temu doprinosa veštačke inteligencije u poslovanju može osvojiti stipendiju od 2.000 američkih dolara.

Konkurs za ovu stipendiju namenjen je studentima širom sveta, a stipendija je obezbeđena od stran Ideapod foruma i ADC Foruma.

Kako bi konkurisali za ovu stipenidju potrebno je da u svom radu koristite haštag “futureodwork i u 1.000 karaktera da odgovorite na pitanje:

Na koji način će veštačka inteligencija doprinositi poslovanju?

Na konkursu mogu učestvovati:

• studenti osnovnih ili postdiplomskih studija akreditovanog univerziteta iz bilo kog dela sveta
  • studenti čiji rad sadrži haštag #futureofwork

Stipendija od 2.000 američkih dolara za najbolji rad na temu doprinosa veštačke intelogencije pokrenuta je zbog podsticanja mladih da razmišljaju o temi veštačke inteligencije o kojoj se mnogo priča u poslednje vreme i koja predstavlja najuzbudljiviju oblast tehnologije danas.

Više detalja o konkursu, stipendiji i načinu prijavljivanja nalazi se OVDE.

30/09/2015 14:28