Otvorena praksa Fonda za mlade talente u Telekomu

24/01/2014 11:52

Otvorena praksa Fonda za mlade talente u Telekomu

Praksa stipendista Fonda za mlade talente je otvorena danas stručnom radionicom.

Otvorili su je ministar omladine i sporta Vanja Udovičić i generalni direktor Telekoma Srbija, Predrag Ćulibrk.

Ova praksa je rezultat sporazuma o saradnji između Telekoma Srbija i Ministarstva omladine i sporta, koji je potpisan u julu prošle godine. Praksu će pohađati deset stipendista u roku od dva meseca, pod nadzorom mentora.

Direktor Telekoma Predrag Ćulibrk je izjavio da studenti predstavljaju budućnost naše zemlje, i da se njegova kompanija trudi da da svoj doprinos njihovom obrazovanju.

Ministar Udovičić je naglasio da se upravo ovakvim programima koji spajaju poslodavce i studente pomaže studentima da dobiju prvi posao preko stručnog usavršavanja.

24/01/2014 11:52