Niš: Nagradni konkurs za studente i preduzetnike

02/02/2016 12:31

Niš: Nagradni konkurs za studente i preduzetnike

Nagradni konkurs “Academic to Business”, koji je otvoren do 13. marta, namenjen je studentima i preduzetnicima iz niškog regiona.

Na konkurs se mogu prijaviti studenti završnih godina osnovnih, master i doktorskih studija državnih ili privatnih fakulteta u Nišu, kao i preduzetnici koji su svoje poslovanje započeli pre najviše tri godine.

Cilj konkursa je davanje prilike studentima da se međusobno povežu i kroz rešavanje poslovnih zadataka steknu praktično iskustvo.

Takmičenje se odvija između timova od pet članova koji će biti povezani sa selektovanim preduzetnicima na čijem primeru poslovanja će rešavati poslovni zadatak.

Studenti će imati priliku da upoznaju i analiziraju poslovanje i na taj način primene svoje stečeno znanje na konkretnim situacijama u biznisu.

Članovi prvoplasiranog tima osvojiće stipendije, a preduzetnici finansijsku podršku namenjenu primeni najboljih studentskih rešenja, koja će im pomoći u unapređivanju svog poslovanja.

Ovaj program realizuje Centar za razvoj liderstva uz podršku kompanije “Filip Moris”.

Više informacija o konkursu i načinu prijave nalazi se ovde.

02/02/2016 12:31