Studenti FON-a najbolji u Montrealu!

14/03/2016 11:21

Studenti FON-a najbolji u Montrealu!

Na svetskom takmičenju u izradi i prezentiranju strategije kompanija, koje je održano u Montrealu (Kanada), studenti Fakulteta organizacionih nauka osvojili su prvo mesto!

Studenti beogradskog FON-a koji su se takmičili u Montrealu su: Kristina Knežević, Nemanja Jevtović, Anja Koprivica i Andrea Moskovljević.

Mentor pobedničkog tima studenata FON-a je profesorka Vesna Damnjanović, a ono što je ovim studentima donelo pobedu jeste originalni način predloga za unapređenje strategije kompanije, odlične prezentacione veštine, energija, timski rad, razumevanje tržišta Brazila i globalnog tržišta, kao i odlična argumentacije predloženih rešenja.

Ovo svetsko takmičenje održava se već 16 godina, a ovo je prvo put da je 14 članova žirija iz prakse donelo jednoglasnu odluku o pobedniku – u ovom slučaju studenata Fakulteta orgnaizacionih nauka Univerziteta u Beogradu.

Pored studenata beogradskog FON-a na takmičenju je učestvovalo 12 univerziteta iz celog sveta i 48 odabranih studenata.

14/03/2016 11:21