Projakat “Explore Russia” programa Global Citizen

20/03/2015 13:56

Projakat “Explore Russia” programa Global Citizen

U okviru programa Global Citizen raspisan je konkurs za projekat “Explore Russia” koji će se odvijati od 25. jula do 10. decembra.

Studentima koji budu izabrani za ovu praksu zadatak će biti da učestvuje u organizaciji eksternih događaja (okruglih stolova, otvorenih diskusija, konferencija) na sledeće teme: razvoj nevladinog sektora u regionu, omladinska politika, preduzetništvo ali i kreiranje brošura o regionu i gradu, promotivni spotovi i pisanje blog postova.

Na konkurs se mogu prijaviti svi koji su u statusu studenta i poseduju znanje engleskog jezika na B2 nivou.

Projekat nosi naziv “Culture” a za cilj ima da promoviše različite kulture među mladima koji će kroz rad u timu naučiti šta znači tolerancija, kako da efektivno komuniciraju i prevaziđu kulturne razlikee. Svi studenti biće ambasadori svoje zemlje i imaće priliku da učestvuju u različitim kulturnim dešavanjima i događajima.

Više informacija o programu Global Citizen nalazi se na zavaničnom sajtu, a za prijavljivanje klinkite ovde.

20/03/2015 13:56