Pripremna nastava za upis na Odsek za psihologiju

04/05/2017 13:49

Pripremna nastava za upis na Odsek za psihologiju

Kandidati zaiteresovani za upis na osnovne studije Odseka za psihologiju Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu mogu pohađati pripremnu nastavu.

U okviru Centra za primenjenu psihologiju (CPP) organizuje se drugi ciklus pripremne nastave za prijemni ispit iz psihologije.

Psihologija se polaže za upis na osnovne studije psihologije, pedagogije i socijalnog rada na Filozofskom fakultetu.

Pripremna nastava će biti podeljena na šest subota kada će se časovi održavati na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu, a ukupno je planirano 24 časa. Nastava će se održavati od 6. maja do 10. juna 2017. godine.

Prijavljivanje se vrši radnim danima na telefon 021/458-948 ili slanjem mejla na adresu [email protected] (potrebno je dostaviti ime, prezime, kontakt telefon, kao i termin za koji želite da se prijavite).

Naknada za pohađanje pripremne nastave po polazniku iznosi 6.000 dinara.

04/05/2017 13:49